Гастроємність із чорного полікарбонату GN1/4 100 GastroPlast GNP-14100BL
Виробник: GastroPlast Туреччина
Варто звернути увагу:
Гастроємність із чорного полікарбонату. Розмір: 265х162 мм. Висота: 100 мм. Об'єм: 2,5 л.
Ід товару: 17929 Код товару: GN1/4 100 GastroPlast GNP-14100BL
Хочу знижку!
Гастроємності з чорного полікарбонату GN1 / 1 100 Hendi 862223
Купити Хочу знижку!
Опис
Гастроємність із чорного полікарбонату GastroPlast GN1/4 100
Матеріал: чорний полікарбонат (РС)
Стійкість до температури: від - 40 до 99°С
Розмір: 265х162 мм.
Висота: 100 мм.
Об'єм: 2,5 л.
Виробник: Hendi (Хенді, Нідерланди)
особливості:
Не вбирають запах та смак продуктів.
Можна мити в посудомийній машині.
Можливе використання у мікрохвильових печах
Стійкий до поломок та ударів.
Штабелюється
Рекомендується мити пінистими миючими засобами, уникаючи абразивні порошки, пасти та кислоти.
Кришка у комплект не входить.
Характеристики
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Виробник GastroPlast
Перфорація недоступно
Колір чорного кольору
Розмір гастроємності GN 1/4 265x162
Вага, кг 0.64
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.