Гастроємність із чорного полікарбонату GN1/3 150 GastroPlast GNP-13150BL
Виробник: GastroPlast Туреччина
Варто звернути увагу:
Гастроємність із чорного полікарбонату. Розмір: 325х176 мм. Висота: 150 мм. Об'єм: 5,7 л.
Ід товару: 17927 Код товару: GN1/3 150 GastroPlast GNP-13150BL
Хочу знижку!
Опис
Гастроємність із чорного полікарбонату GastroPlast GN1/3 150
Матеріал: чорний полікарбонат (РС)
Стійкість до температури: від - 40 до 99°С
Розмір: 325х176 мм.
Висота: 150 мм.
Об'єм: 5,7 л.
Виробник: Hendi (Хенді, Нідерланди)
Можна мити в посудомийній машині.
Можливе використання у мікрохвильових печах
Кришка у комплект не входить.
Характеристики
Виробник GastroPlast
Перфорація недоступно
Колір чорного кольору
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.