Шафа холодильна Hurakan HKN-GX650TNS
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Холодильна шафа для зберігання продуктів 650 л. Промисловий холодильник середньотемпературний: +2 - +8 С. Кількість полиць: 3. Динамічний охолодження. Розміри: 740х830х2010 мм.
Ід товару: 23850 Код товару: Hurakan HKN-GX650TNS
Хочу знижку!
Опис
Робочі температури: +2 - +8 °C
Об'єм: 650 л.
Виконання дверей: глуха
Тип охолодження: динамічний.
Тип відтайки: автоматичний.
Кількість полиць: 3 шт., GN2/1 (530х650 мм.)
Холодоагент: R290
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,18 кВт.
Розміри: 740х830х2010 мм.
Вага: 121 кг.
Розмір упаковки: 780х860х2060 мм.
Вага із упаковкою: 143 кг.
Модель: Hurakan HKN-GX650TNS
Гарантія 1 рік.
Цифровий термостат.
Світлодіодне підсвічування внутрішнього об'єму.
Можливість перенавішування дверей.
Полиці регулюються за висотою.
Товщина теплоізоляції: 50 мм.
Температура довкілля: до +35°С.
Кліматичний клас: 4
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 201.
3 полиці;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник холодильної шафи компанія Hurakan надає 12 міс. гарантії на модель HKN-GX650TNS
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-GX650TNS
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Вид Холодильний
Тип дверей з глухими дверима
Тип скла недоступно
Кількість дверей з одними дверима
Виконання корпусу нержавіюча сталь
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Температурный диапазон среднетемпературные
Температурний режим, C +2…+8
Розморожування з автоматичною відтайкою
Встановлення недоступно
Кількість полиць 3 полиці
Підсвічування недоступно
Об'єм, л. 650
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.18
Вага, кг 121
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.