Льодогенератор GoodFood IM40WISKEYCUB
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Автономний льодогенератор кубикового льоду. Розмір кубика: 40х40 мм. Продуктивність: 3 кубики/40 хв. Потужність: 0,37 кВт.
Ід товару: 23892 Код товару: GoodFood IM40WISKEYCUB
Хочу знижку!
Опис
Продуктивність: 3 кубики/40 хв.
Тип криги: кубик.
Розмір криги: 40х40х40 мм.
Подача води: наливна.
Тип охолодження: повітряний.
Холодоагент R290.
Напруга: 230 В
Потужність: 370 Вт.
Габаритні розміри: 240х380х380 мм.
Вага: 10,5 кг.
Розміри упаковки: 290х425х430 мм.
Вага із упаковкою: 12 кг.
Модель: GoodFood IM40WISKEYCUB
Гарантія 1 рік.
  • Автоматичний цикл роботи. Легкість експлуатації без потреби постійного контролю.
  • Тиха та стабільна робота. Комфортна експлуатація навіть у зоні обслуговування клієнтів.
Особливості конструкції:
  • Працює у замкнутому циклі.
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь/пластик.
  • щипці для льоду;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Артикул GoodFood IM40WISKEYCUB
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.37
Продуктивність кг/добу недоступно
Місткість бункера для льоду, кг. недоступно
Підключення до водопроводу автономні
Форма льоду кубикового льоду
Матеріал корпуса пластик
Автоматичне підтримання рівня льоду в бункері недоступно
Тип охолодження з повітряним охолодженням
Місткість бункера до 2 кг.
Витрата води л./год. недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 11.5
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.